Hakkımızda

ROSSO BUTİK  2021 yılından bu yana sürekli gelişerek bayan giyim sektöründe geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Her gün güncellenen yeni sezon kadın giyim ürünleri ile hem iş kadınlarına yönelik hemde ev hanımları ve genç kızlara özel elbise modelleri, üst giyim ve alt giyim ürünleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemizin alt yapısını sürekli güncelliyoruz.

En iyi Müşteri Deneyimi: En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Rosso Butik, 7 gün 24 saat ulaşılabilen whatsapp destek hattı ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu  İnstagram kanalı aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Mutlu Müşteri : En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan ”Rosso Butik”, Kurulduğu ilk günden itibaren %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Güvenli, kaliteli, uygun ve hızlı hizmeti ile sektörde daima önde gelen ve en çok tercih edilen kadın giyim markasıdır.

Güvenli Alışveriş : rossobutik.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. rossobutik.com ‘da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Keyifli Alışverişler Dileriz…

X